historie | podróże | slow life

PIERWSZY RAZ?

213H

Witam Cię serdecznie na moim blogu.

Zakładam, że skoro tu zaglądasz trafiłeś* na tę stronę po raz pierwszy i chciałbyś się o niej czegoś dowiedzieć. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla niektórych będę tylko doraźnym źródłem wiedzy na jakiś temat, ale mam jednocześnie ogromną nadzieję, że Ty zostaniesz ze mną na dłużej. Bez względu jednak na to, jak potoczą się nasze wspólne losy, już teraz dziękuję Ci za poświęcony czas. Postaram się, abyś spędził go ciekawie i produktywnie.

Mam na imię Edyta i bardzo się cieszę, że tu jesteś. Stworzyłam to miejsce m.in. dla Ciebie. Być może je polubisz. Albo nigdy już tu nie wrócisz :).

Choć ze wszech miar starałam się, aby nawigacja była prosta i intuicyjna, pozwól że w wielkim skrócie wyjaśnię Ci jak się tutaj poruszać.

Masz do wybory 2 rodzaje menu.

GŁÓWNE – skupiające wszystkie opublikowane wpisy podzielone na kategorie i podkategorie

BOCZNE – zawierające garść informacji o mnie i o blogu, a także kilka słów o zasadach współpracy.

Jeśli po przejrzeniu obu menu w dalszym ciągu nie znalazłeś tego, co Cię interesuje – wpisz proszę daną frazę w polu WYSZUKIWARKA. Być może gdzieś jednak o tym pisałam.

I jeszcze jedno…

Pamiętaj proszę, że wysyłanie moich tekstów w świat jest dla mnie szczególnie trudne, gdyż w chwili kiedy to robię przestaję mieć nad nimi jakąkolwiek kontrolę. Nie wiem i w żaden sposób nie potrafię przewidzieć jak zareagujesz na moje słowa. Czy spodoba Ci się to, co przeczytasz, jak to zrozumiesz, jak to zinterpretujesz. Kiedy publikuję, pozwalam moim słowom żyć własnym życiem, daję im niczym nieskrępowaną wolność. Zawsze jednak znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się to, co piszę. Albo ja mu się nie spodobam. Jeśli tym kimś będziesz Ty – powiedz mi o tym. Wyraź swoją opinię i pokaż własną drogę. Chętnie poznam Twój punkt widzenia. Krytykuj, ale postaraj się to robić konstruktywnie.

Jeśli jednak polubisz mój styl, albo moje nieposkładane myśli wydadzą Ci się całkiem sensowne, daj znać. Zmotywuj mnie do dalszego działania i pokaż, że warto.

Przede wszystkim jednak czytaj, subskrybuj mnie w czytnikach RSS, zapisz się do newslettera, dołącz do Facebooka, Instagrama czy Twittera. Będzie mi na prawdę bardzo miło.

A teraz, skoro już przebrnąłeś przez ten przydługi wstęp, witaj w moim gronie!

Edyta 

 

* Przepraszam za brak formy żeńskiej w tym czy innym słowie zarówno tutaj jak i w całym blogu. Panie nie czujcie się pominięte. Panowie nie obrastajcie w piórka. Tak jest po prostu łatwiej dla mnie i czytelniej dla Ciebie.

edyta siedlecki

Witaj! Mam na imię Edyta. Niektórzy nazywają mnie obieżyświatem albo blogerką, ale ja sama nie lubię się tak określać. Wolę za to mówić, że jestem dziewczyną, która spełnia swoje marzenia i zupełnie nie dba o to czy zmieściłaby się do jakiejkolwiek szufladki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

x